3 własne lokale i hurtownia artykułów gastronomicznych.

Firma istnieje od 2010 roku. Od tego czasu stale się rozwija. Pierwszy lokal naszej firmy serwujący kebaby powstał w 2010 roku przy ul. Bankowej w Rudzie Śląskiej. Rok później otwarto drugi punkt przy ul. Floriana. Dziś firma posiada 3 lokale typu kebab na terenie miasta.

Nasze lokale w Rudzie Śląskiej

Oprócz serwowania jednych z najlepszych kebabów w mieście oferujemy także dystrybucję produktów gastronomicznych do okolicznych lokali.

Uruchomienie hurtowni produktów powstało z własnej potrzeby posiadania jak najlepszych produktów. Wielu dostawców nie spełniało naszych oczekiwań. Zamawianie bezpośrednio od producenta składników wysokiej jakości dało nam impuls do stworzenia punktu dystrybucji produktów do innych lokali. Hurtownia zaopatruje punkty gastronomiczne w najlepsze artykuły. Nasza oferta produktów spożywczych dzięki swoim walorom smakowym spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Z doświadczenia wiemy, że dla właściciela najważniejsza jest współpraca z rzetelnym, uczciwym dostawcą, który zaopatrzy jego lokal w najlepsze produkty. Dzięki naszemu podejściu jesteśmy partnerem dla wielu punktów gastronomicznych zadowolonych z dostarczanych im produktów.

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło